O nas

Build Your Skills to niewielka placówka prowadząca kursy języka angielskiego w Wejherowie, zajęcia zdalne  oraz organizująca wyjazdy turystyczne i językowe do krajów anglojęzycznych.

Działamy od 1 sierpnia 2000 roku.

Prowadzimy zajęcia językowe zarówno indywidualne jak i grupowe (od 2 do 8 osób) dla około 80 -100 osób.

Oferujemy naszym kursantom zajęcia językowe dostosowane do ich potrzeb i priorytetów w poznawaniu języka. Nasza oferta zawiera szeroki zakres kursów, między innymi kursy ogólne na różnych poziomach, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge takich jak FCE, CAE, CPE, kursy przygotowujące do egzaminu po szkole podstawowej oraz egzaminów maturalnych, warsztaty językowe kształcące umiejętności językowe w zakresie mówienia, dobrej wymowy, słuchania, pisania,czytania i używania języka w praktyce. Zajęcia powyższe odbywają się w roku szkolnym, a w czasie wakacji oferujemy warsztaty wakacyjne Practical English, kształtujące umiejętności używania języka angielskiego zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasza placówka proponuje naukę nie tylko na zajęciach. Zachęcamy do poznawania języka także poza salą lekcyjną poprzez naukę samodzielnego uczenia się tzw. self-study korzystając z różnych docierających do nas w życiu codziennym źródeł kontaktu z językiem.

Ponadto proponujemy naszym uczniom oraz wszystkim chętnym w całym kraju wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Maltę i do innych krajów, pośrednicząc w załatwianiu dla nich kursów językowych, obozów językowo-rekreacyjnych oraz wyjazdów turystycznych z zakwaterowaniem u rodzin.

Mamy nadzieję, że nasze kursy oraz działalność w zakresie promowania kontaktu z językiem poza salą lekcyjną nadal będzie sprzyjać lepszej komunikacji międzyludzkiej i otwartości na poznawanie zasobów kultury innych krajów, jako źródeł pogłębiania naszej wiedzy.

Zapoznaj się znaszą bogatą ofertą i skorzystaj z nauki w naszej placówce lub w szkołach językowych za granicą.

Pozdrawiamy
Zespół Build Your Skills